85-lecie Szkoły w Bojanowie

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2786
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Jak Balbinko ci idzie ze sponsorami? Cały czas myślę kto mógłby pojechać do Ciebie, Moze sie nazbiera kilka maszyn,
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

idzie mi dobrze, mam na razie liste 42 firm do ktorych pojde prosic o kase. Jesli chociaz w polowie z nich cos osiagne to bedzie ok, ale mam nadzieje ze bedzie lepiej, a nawet super :D
Jednak jeden z radnych ktory obiecal mi pomoc w zalatwieniu sponorow doradzil inna opcje- po zebraniu kiedy juz bedzie wiadomo kto ma przyjechac i jaka kwota bedzie potrzabna wtedy zaczniemy prosic sponsorow o pomoc. W koncu latwiej poszukac konkretnej sumy. I mysle ze taka opcja byla by najlepsza :D
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12223
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Mi jednak wydaje się, że aby na zebraniu było o czym gadać to musisz konkretnie powiedzieć ile masz kasy. Od tego będzie uzależnione ile maszyn przyjedzie.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12223
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

A Ty Lanz masz jakiś ciągniczek lub maszynę ?? Odwiedzisz ten zlot albo Wilkowice ?? :p
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12223
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

A sprzęt jakiś masz ??
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2786
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

No fajnie, że coś sie dzieje w temacie.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12223
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Hehe. Nie ma co się od razu denerwować. Na tym forum jednak większość osób dzieli się tym co ma - w sensie pokazania swojego cennego sprzętu. Jeśli jednak nie chcesz się "pochwalić" to nie ma problemu. A z przyjazdem do Ciebie to jakbym miał tylko czas i możliwość to nie byłoby problemu - a jeśli mówisz, że masz sporo sprzętu to opłacałoby sie.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12223
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Oczywiście sformułowanie "opłacałoby się" oznacza to, że mógłbym to zobaczyć - na kupno i tak mnie nie stać :lol:
A co do prezentacji to nie ma przecież przymusu, ale dokładnych danych gdzie to stoi i tak dalej też nie trzeba podawać wiec chyba nie ma obawy - ale każdy ma wolną wolę ;)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: rafal »

Lanz z tego co piszesz to masz naprawdę niezłą kolekcję. A jeśli tylko można uchylić rąbka tajemnicy to jaki okres historii prezentują Twoje ciagniki ?

Lanz masz słuszność , jesli nie ma funduszy nikt nie jedzie. Dlatego Balbina wie, że ma do 10 lutego czas na konkrety.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

I tak tez bedzie, biorac wszytskie za i przeciw jak najszybciej musze pochodzic i popytac sponsorow, robic tak jak bylo w pierwszym planie, pomysl radnego to byla jedna z wiellu koncepcji jednak nie do konca sluszna. Do 10 lutego przedstawie konkretna kwote jaka bede dysponowac.
Lanz, a co do uzasadnienia... Nie wystarczy ci, ze kiedys moja szkola byla jedna z najlepszych w Polsce, teraz zostala przechowalnia dla nieukow, ludzi ktorym nie udalo sie w innych szkolach albo nie chce im sie uczyc? Jestem jedna z nielicznych osob ktore poszly do niej bo chcialy, chociaz bez problemu mogly byc w innej szkole, o o wiele wyzszym poziomie. Jednak chce zrobic cos dla tej szkoly, moze dzieki takiej formie promocji znow zaczna do niej przychodzic ludzie z ambicjami, ktorzy chca cos w zyciu osiagnac. No i chce podziekowac w ten sposob za to co (moze to smieszne) ale za to co dzieki tej szkole zrozumialam... Szlam z niejasnymi celami, bez planow, po to zeby sie przechowac 4 lata i "jakos to bedzie"... W 2 roku zrozumialam co chce w zyciu robic, po prostu znalazlam sobie sens zycia i chce sie dalej w tym kierunku uczyc. Ale gdyby nie szkola w Bojanowie nie wiem co bym teraz robila. Dla miasta to tez sposob promocji, bo az zal patrzec jak pomalu podupada. Mam poparcie w gminie, bo to niezla reklama dla miasta i tak jak pisalam dla szkoly... Takie uzasadnienie Ci wystarcza? Bo jesli nie to mozemy dyskutowac dalej.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2786
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Co niektórzy cie podpuszczają. Poradzisz sobie. Na walne wjedź faktycznie z konkretami bo łatwiej podstawić pod to pojazdy. I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, o której nikt tu jeszcze nie zaczął pisać. Balbinko zabierz ze sobą pismo od dyrekcji o tej imprezie i cos w rodzaju zaproszenia. Czy przyjedzie jeden pojazd czy 10 to nie istotne, ale musimy nmieć podstawy. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

ok pisemko da sie zrobic :D tylko pogadam z dyrektorem to mi je z mila checia podpisze, nie bedzie problemu. zreszta nie mam problemow ani w gminie ani w szkole, mam swoja sile przebicia i poparcie
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: rafal »

Przepraszam bardzo Lanz , teraz piszesz jako kobieta a kilka postów wczesniej jako mężczyzna. Nie mam nic przeciwko takim zmianom , w necie każdy wybiera sobie płeć dowolnie. Ale prosiłbym wtedy o konsekwencję abyśmy się nie pogubili kto z kim rozmawia. Inaczej można przyjąć , że niniejsze forum jest czymś niepoważnym.
To taka mała prośba.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2786
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Jacek ze Skansena »

Mam smutną wiadomosc. Prawdopodobnie nie będę mógł wjechać do Bojanowa bo mam pilny wyjazd w tym okresie. Moze jeszcze coś się zmieni bo jest jeszcze trochę czasu. Wolę jednak wcześniej przekazać info. Ale oczywisciebędę z wami duchem napewno.
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 217
Rejestracja: 07 sie 2006, 21:44

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Piotr »

kto zna Lanz'a, wiemy tylko o nim tyle, że jest z Mogilna, mnie sie ten gość nie podoba. Lubi się chwalić czymś czego po prostu najzwyczajniej nie posiada, Panowie zignorujmy go zupełnie jak nie przestanie pisac bzdur. On moim zdaniem nie pasuje do naszego środowiska. Pozdrawiam wszystkich. Swoją droga słyczeliście o tym Porsche za 100000zł ? komuś coś sie pomyliło w zerach chyba - lata 1950-te:lol:
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12223
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Ursus »

Spokój :upset: Znowu jakieś zamieszanie na forum. Tu powinna panować koleżeńska atmosfera.
Co do "Porszaka" za 100000 to też się bardzo zdziwiłem ceną, ale dobrze że go zatrzymali u nas.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: rafal »

szkoda Jacek , może jednak jakoś byś spróbował zgrać ten termin? Będzie jednak brakowało nam na tej imprezie tak znakomitej osobowowości i Twoich perełek. :(
Chłopaki , słuchajcie ta afera z Porshe to moim zdaniem , gruba propaganda celników i mediów. Bo jakże łatwo złapać taki traktor na lawecie i rozgłosić wszystkim jakie to czujne są służby. A do tego oni zupełnie się nie znają. Przeczytali , że to Porshe i wydaje im się , że to powstawało na jednej hali montażowej z samochodami Porshe. To były zupełnie oddzielne działy. A wartość ciągnika jest taka sama jak wartość Allagiera, Deutza i innych traktorów niemieckich z lat 50-tych. Jedynie można wliczyć wkład remontowy.
Współczuję tylko tym chłopakom których złapali , pewnie podjeli się remotu starego traktora dla bauera tak bez papierów i zlecenia , bo pewnie sami nie mieli działalności usługowej. Ciekawe tylko że traktor spokojnie wjechał do Polski jako kupa szmelcu i nikt nawet nie zapytał.
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 885
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Marcin125p »

Rafał masz rację:yes: Zresztą moje zdanie jest takie że ciągniki zabytkowe bez względu na markę powinny miec ceny podobne. A niedawno jakiś gość chciał sprzedac na allegro Ursusa C-45 za 60 tys.zł. A tak przy okazji troszkę zboczyliśmy z tematu - 85-lecie Szkoly w Bojanowie:|
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: Deleted_User »

To chyba przeada z ta cena Ursusa, nie? Bo jesli chodzi o ceny to jestem zupelnie zielona.

A do tematu zlotu w Bojanowie mozna wrocic- licze na to ze Jacek jednak sie na nim pojawi ze swoim traktorem :)
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: 85-lecie Szkoły w Bojanowie

Post autor: rafal »

tak Balbina pilnuj tematu szkoły i naprowadzaj nas na właściwy tor. czasem rozmowa może zejść na inne fascynujące tory.
Jescze takie krótkie nawiązanie do tej ceny Ursusa. Myslę , że i tu ktoś przesadził. Rozumiem gdyby to był bardzo unikatowy egzeplarz lub niewielka seria, albo np wstawił cały tłok ze złota. Nie mniej jednak cena rynkowa danego sprzętu zależy od tego ile jest w stanie dac za niego kupiec. Taka cena może falować z biegem czasu i jest uzależniona od zainetesowania nabywców.
ODPOWIEDZ