Zasady działu

Widziałeś jakąś starą nieużywaną maszynę lub traktor? Może jest na sprzedaż?? Pisz - może uda się ją uratować
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12258
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Zasady działu

Post autor: Ursus »

Witam!

Ten dział został stworzony by ułatwić poszukiwanie zapomnianych i niszczejących starych maszyn i ciągników rolniczych.
Zasady są następujące. Jeśli widziałeś gdzieś taki obiekt spróbuj dowiedziec się o nim czegoś, cyknij fotki jeżeli masz możliwość i zakładaj temat. Każda maszyna lub ciągnik powinna mieć osobny temat - wyjątkowo w jednym temacie mogą znajdować się zabytki pochodzące z jednego miejsca, np. z jednego podwórka.
Być może dzięki temu uda się więcej maszyn uratować i nie będą trafiały na złom - a tak niestety do dziś się dzieje :(
Dodam jeszcze, że pomysłodawcą takiego działu jest Karol Matczak - dzięki Karol ;)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: Zasady działu

Post autor: rafal »

Brawo Karol , świetny pomysł. A zatem Retrotraktorzysci do dzieła w teren.
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 886
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: Zasady działu

Post autor: Marcin125p »

Ja już coś opisałem w dziale "widziane zabytki":) . Zrobiłem nawet parę fotek młocarni MC-85. Jak wywołam film do dam fotki do Galerii
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Zasady działu

Post autor: Deleted_User »

chłopaki a czy zainteresuje was nie ciagnik nie maszyna tylko stare cos. Do tego sie konie podczepialo i one w kolko chodzily. To sie krecieło i do tego sie lancuch podczepiało i byla energia. Stoi u mnie na wsi obok starego opuszczonego domu. W tym domu jest tez stary pług do konia. Jak bym był troche starszy to bym odnowil a tak to jestem za młody mam 11 lat
oldtimer
Posty: 126
Rejestracja: 21 lis 2007, 21:26

RE: Zasady działu

Post autor: oldtimer »

Czyzby kierat- elektrownia :)
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Zasady działu

Post autor: Deleted_User »

Tak spytałem sie Mamy to sie nazywa KIERAT tak jak powiedział Odtimer:lol:
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Zasady działu

Post autor: Deleted_User »

mam na sprzedaż oryginalną młocarnie mcc 10a ,mało używaną,garażowaną
ODPOWIEDZ