Witamy na nowej odsłonie forum!

Zaloguj się przy użyciu dotychczasowego loginu oraz hasła.
W razie problemów skontaktuj się z nami: info@retrotraktor.pl

Przebudowa forum i strony www

Regulaminy, ogłoszenia, współpraca, newsy z życia forum...

Re: Przebudowa forum i strony www

Postprzez Przemo » 4 gru 2018, o 09:06

Dla mnie najbardziej brakuje tego panelu co był z ostatnimi postami ;) najciekawsze tematy i artykuły... :)

Kolorystyka cieplejsza...
Przemo

Postprzez Ursus » 4 gru 2018, o 18:51

Na stronie głównej jest kilka opcji:

Wątki bez odpowiedzi • Nieprzeczytane posty • Nowe posty • Aktywne wątki

Więc można sobie podejrzeć te ostatnie - ale po prostu najpierw trzeba wybrać sposób ich uporządkowania. Jutro przedyskutujemy inne możliwości :)
Zetory 25, Zetory 50 Super, Ursus C-325, Dziki, żniwiarka, snopowiązałka, młocarnia i wiele innych
Ursus

Postprzez patrykc330 » 5 gru 2018, o 15:36

wizualnie bym zmienił żeby było klimat a dwa te wstawienie zdjęć. żeby jakoś to ułatwić a nie jakoś na fotosik lub do Administratora wiecznie wysyłać. Najlepiej skopiować zdjęcia i wklejać tam gdzie się wpisuje
patrykc330

Postprzez Bolszewik » 6 gru 2018, o 17:41

Tylko że trzeba by mieć miejsce na portalu, a to kosztuje ....
Czyli albo musimy się zrzucać, albo ładować reklamy żeby pokryć koszy.
Sądzę że lepiej jest jak każdy swoje zdjęcie wstawi gdzieś tam i da linka.
Bolszewik

Postprzez Ursus » 6 gru 2018, o 20:08

patrykc330 napisał(a):wizualnie bym zmienił żeby było klimat a dwa te wstawienie zdjęć. żeby jakoś to ułatwić a nie jakoś na fotosik lub do Administratora wiecznie wysyłać. Najlepiej skopiować zdjęcia i wklejać tam gdzie się wpisuje

Tak, ale jak ktoś nie ogarnia tematu za dobrze i będzie próbował wrzucić fotkę z lustrzanki w bdb jakości - która "waży" np. 10 MB to i tak będzie klops bo takich załączników nie możemy przyjmować. 100 zdjęć i mamy 1 GB serwera zajęty.
Tak jak Bolszewik napisał - to są koszty. Chyba, że uda się zrobić jakąś opcję z dodawaniem załączników, ale która od razu by kompresowała pliki. Muszę się dowiedzieć. Ale tak czy inaczej z czasem będzie to wymagało zwiększenia serwera.
Zetory 25, Zetory 50 Super, Ursus C-325, Dziki, żniwiarka, snopowiązałka, młocarnia i wiele innych
Ursus

Postprzez Ursus » 6 gru 2018, o 20:11

Przemo napisał(a):Dla mnie najbardziej brakuje tego panelu co był z ostatnimi postami ;) najciekawsze tematy i artykuły... :)

Kolorystyka cieplejsza...

Będziemy robić taki panel - który będzie na portalu wyświetał te opcje ;) Tak do czasu pełnej modernizacji będzie to trochę ułatwienie dodatkowe.
Ursus

Postprzez widelec77 » 6 gru 2018, o 22:37

patrykc330 napisał(a):wizualnie bym zmienił żeby było klimat a dwa te wstawienie zdjęć. żeby jakoś to ułatwić a nie jakoś na fotosik lub do Administratora wiecznie wysyłać. Najlepiej skopiować zdjęcia i wklejać tam gdzie się wpisuje

Ja wszystkim polecam darmowy bank zdjec:

https://imgur.com

Bardzo prosto sie mozna zarejestrowac i wklejac tysiace zdjec.
widelec77

Postprzez Ursus » wczoraj, o 12:15

Mieliście jakieś problemy z wysyłaniem wiadomości PW na forum? Bo dostałem jeden sygnał i chcę zweryfikować co to może być.
W razie by Wam wyskoczył kiedykolwiek jakiś błąd czy coś - róbcie w miarę możliwości print screen i wysyłajcie mi na email z opisem sytuacji :) Ułatwi to znacznie działanie i rozwiązywanie problemów :)
Ursus

Postprzez widelec77 » wczoraj, o 18:02

Do mnie wiadomości priva nie dochodzą na email(brak powiadomienia o nowej wiadomości).
A natomiast w skrzynce sa widoczne jak sie zaloguje.
widelec77

Postprzez Ursus » wczoraj, o 18:24

widelec77 napisał(a):Do mnie wiadomości priva nie dochodzą na email(brak powiadomienia o nowej wiadomości).
A natomiast w skrzynce sa widoczne jak sie zaloguje.

Sprawdzałeś spam? Bo po modernizacji forum wszystko powinno dochodzić :)
Ursus

Postprzez widelec77 » wczoraj, o 20:44

Sprawdzalem spam .Dziwne bo wczesniej normalnie dochodzily i bylo powiadomienie na email.Bede co jakis czas sprawdzal jeszcze czy sie caly czas tak dzieje.
widelec77

Postprzez Ursus » dzisiaj, o 13:05

Zajrzyj jeszcze do Panelu użytkownika, w zakładce ustawienia czy masz włączone wysyłanie emaili z powiadomieniem :)

DO mnie cały czas normalnie dochodzą, ale lądują zwykle w spamie.
Ursus

Poprzednia strona

Powrót do INFORMACJE