cookies
STRONA GŁÓWNA   ARTYKUŁY   O KLUBIE   FORUM   SZUKAJ   GALERIA
Nawigacja
RETROTRAKTOR
  STRONA GŁÓWNA
  ARTYKUŁY
  FORUM
  GALERIA
  LINKI
  KALENDARZ
  EKIPA
  KONTAKT
  POCZTA
  PARTNERZY
  FACEBOOK
  WSPÓŁPRACA
  REGULAMIN

O KLUBIE
  O NAS
  AKTUALNOŚCI
  WŁADZE KLUBU
  LISTA CZŁONKÓW
  DOŁĄCZ DO NAS
  KONTAKT

ŁOCHOWICE
  O NAS
  AKTUALNOŚCI
  GALERIA
  KONTAKT

STARE BUDY
  O NAS
  AKTUALNOŚCI
  GALERIA
  KONTAKT

ARTYKUŁY
  RETROTRAKTOR
  AKTUALNOŚCI
  URSUS
  ZETOR
  LANZ
  CIĄGNIKI
  MASZYNY ROLNICZE
  PROTOTYPY
  RELACJE
  NASZE MASZYNY
  CIEKAWE MIEJSCA
  MODELARSTWO
  DONIESIENIA DAWNEJ PRASY
  WSPOMNIENIA
  PORADY

GADŻETY

Ostatnie Artykuły
WYKAZ KLUBÓW, STOWAR...
GALA TECHNIKI ROLNIC...
VII SPOTKANIE U SOŁT...
DOŻYNKI JASNOGÓRSKIE...
RUDAWKA RYMANOWSKA 2018
AgriPartner
Facebook
RetroTRAKTOR

Wypromuj również swoją stronę
Nowe oblicze Retrotraktora
Aktualności
Jak zapewne zauważyliście od kilku dni zmienił się wygląd naszej stronki. Mam nadzieję, że taka stronka będzie bardziej wyróżniała się spośród innych stron oraz będzie przejrzysta. Odnośnie nowego wyglądu strony możecie się wypowiadać TUTAJ.
Mamy też taką małą okazję do świętowania - otóż liczba wizyt na naszej stronie przekroczyła właśnie 100 tysięcy. Miejmy nadzieję, że będzie dalej rosła - jest to bardzo motywujące i sprawia, że dalsze rozbudowywanie stronki sprawia przyjemność.
Zapraszamy również do czytania nowych artykułów - ostatnio pojawiło się kilka nowych i będą dalej przybywać. Przez jakiś czas nie pojawiało się nic nowego i teraz musimy to nadrobić.

Pozdrawiamy!

Administratorzy

Plikownia znów działa!
Aktualności
Po dość długiej przerwie działa znowu na stronie Plikownia skąd możecie pobierać filmiki z udziałem starych ciągników i maszyn nakręcone przez Retromaniaków. Ponadto jest dział z Tapetami - narazie niewiele ich jest - bo tylko jedna - ale postaramy się więcej ich tam umieścić happy Jeśli macie jakieś fajne fotki wysokiej jakości to przesyłajcie na adres retrotraktor@wp.pl. Najlepiej aby były to fotki Waszych sprzętów. Póki co zapraszamy do ściągania i oglądania filmików
Wyjazd do Czech
Imprezy
Witam, również posiadam Zetorka T25, jest w trakcie renowacji, chętnie podzielę się różnymi uwagami. Chcę zebrać grupę osób i zorganizować wyjazd do Czech. A może spotkanie osób, które kochają Zetorki. Jestem fanem czeskiej motoryzacji. Co Wy na to?
Do dyskusji na ten temat zapraszam TUTAJ.

Grzegorz
Mały jubileusz
Aktualności
Dzisiaj mamy mały jubileusz. Stronka działa od czerwca, a dziś właśnie licznik wybił 50 000 wizyt. Mamy 85 zarejestrowanych Użytkowników, którzy napisali 1357 postów na forum. To dla nas bardzo ważne informacje - świadczy to o tym, że ktoś tutaj zagląda w poszukiwaniu jakichś informacji - czujemy się potrzebni. Dziękujemy i prosimy o więcej wizyt

Administratorzy
Ankieta
Nowości
Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie - umieszczona jest ona po prawej stronie, pod banerami naszych Partnerów.
Awaria serwerów
Aktualności
W związku z poważną awarią serwerów w firmie, w której wynajmujemy serwer - strona RetroTRAKTOR była niedostępna od 19 grudnia do dziś. Już miejmy nadzieję, że wszystko powróciło do normy. Stronka może jeszcze przez najbliższy czas wolniej działać, gdyż wszystko kopiowane jest na nowe serwery. Prosimy o wyrozumiałość. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Administratorzy
Święta, święta...

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
 oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku
 wszystkim RetroManiakom
życzą Administratorzy
Retrotraktora

Kalendarze 2007
Aktualności
Skansen Jacka Grzywacza posiada kilka kalendarzy klubowych na 2007r. Chętni mogą kontaktować się pod nr 600 07 35 38.

Pozdrawiamy!
Domena www.retrotraktor.pl
Nowości
Uruchomiona została domena www.retrotraktor.pl - teraz możecie wchodzić na stronkę przez ten adres. Mam nadzieję, że ułatwi to Wam zaglądanie na naszą stronkę happy
Kolejnym powodem do radości jest to, że licznik odwiedzin zbliża się do liczby 30 000 wizyt na naszej stronce. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim odwiedzającym.
Zapewne zauważyliście, że pojawił się na stronie baner Agromechaniki - zachęcamy również do odwiedzania tej stronki.
Pozdrawiamy!


Administratorzy
Nowości na stronie
Nowości
W Galerii pojawił się nowy album - "Traktory w USA". Zamieszczane będą tam zdjęcia z imprez w USA. Zapraszamy do przeglądania i komentowania fotek. A jest na co popatrzeć
- wiele z ukazanych tam ciągników jest w Europie nieznane.
Polecamy również nowe artykuły - szczególnie ostatnią część cyklu o maszynach żniwnych po II wojnie światowej.

Pozdrawiamy!

Administratorzy
Stare zdjęcia
Aktualności
Jeśli macie w albumach jakieś stare zdjęcia przedstawiające ciągniki i maszyny rolnicze to pochwalcie się nimi i prześlijcie nam skany happy Zdjęcia zostaną umieszczone w Galerii, w dziale: "Na starej fotografii". Serdecznie zapraszamy do przeszukiwania albumów happy
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Retromaniaków!

Administratorzy
Nowości - październik 2006
Nowości
Miejmy nadzieję, że problemy już pokonaliśmy i stronka powoli wychodzi na prostą. Z pewnym opóźnieniem będą ukazywały się artykuły, które już dawno miały mieć swoją premierę. Dziś ukazał się artykuł o Bristolu i początek kolejnej części z cyklu artykułów o maszynach żniwnych - dalszy ciąg będzie najprawdopodobniej jutro. W kolejce czekają już artykuł o dostawach czeskiego sprzętu oraz o historii Ursusa.
Jeśli ktoś z Was posiada informacje i ma ochotę napisać jakiś artykuł na stronę - to jak najbardziej zachęcamy. Jedyne wymaganie dotyczy tematyki - stare ciągniki i maszyny rolnicze

Pozdrawiamy i życzymy miłej lektury!

Administratorzy
Polagra Farm 2006
Imprezy
W dniach od 12 do 15 października br. w Poznaniu odbędzie się Polagra Farm 2006. Swój udział w imprezie zapowiedział Klub "Traktor i Maszyna" z Lipna. Wystawi on około 14 starych ciągników, które będą stanowiły prezentację większości marek pracujących dawniej na polskich polach. Będzie można obejrzeć film z V Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach oraz wystawę zdjęć z wszystkich festiwali.
Członkowie Klubu wraz z wójtem Gminy Lipno Januszem Chodorowskim zapraszają do pawilonu 4 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Koniec kłopotów
Aktualności
Jak zapewne zauważyliście stronka przechodziła ostatnio wiele kłopotów. Miejmy nadzieję, że są one już pokonane i strona może się dalej rozwijać. W kolejce czekaja już nowe artykuły. Co prawda dwa z nich już się pojawiły, ale na krótko bo zaraz potem nastąpiła awaria.
Od teraz na stronę można się dostać poprzez następujące adresy:
-www.retrotraktor.prv.pl - dotychczasowy adres
-www.retrotraktor.go.pl - nowy adres - jego plusem jest to, że nie włącza się ta mała reklama w rogu strony
-www.retro.livenet.pl - również nowy adres, którym można się posługiwać
Do wyboru do koloru
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Administratorzy
Strona 43 z 44 << < 40 41 42 43 44 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
ZPUH Komfort
Agrone
Klub Traktor i Maszyna
Łochowice
Stare Budy
Reklama

CzarPRLu

Oldtimery.com

Księży Młyn Dom Wydawniczy

Gwiazdor

automobilista

kopaczka

agro

eXtreme-fusion

BykomStop

Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 8,451
Najnowszy Użytkownik: ~Star1976