cookies
STRONA GŁÓWNA   ARTYKUŁY   MAGAZYN   FORUM   SZUKAJ   GALERIA
Zobacz Temat
RetroTRAKTOR || Traktory Ursus, Zetor, Lanz, Stare Maszyny i Ciągniki Rolnicze... | FORUM OGÓLNE | MOTO-OGÓLNIE
Autor moja kolekcja
~GMalec
Użytkownik

Dodane dnia 05-01-2012 22:28
witam wszystkich retrotraktorzystów!

Dzisiaj zarejestrowałem sie na tym wspaniałym forum, ciesze sie ze takowe jest. Mam 23 lata i na imie Grzegorz , posiadam mała kolekcje sprzetu rolniczego oczywiscie OLD . w skład wchodzi min. Zetor 25a, fortschritt rs09, silnik s-320 (s-18), przewracarka konna , kopaczka konna, płóg konny , siewnik 13-lejowy w bdb stanie, brony konne, opielacz wszystko oprucz siewnika do renowacji . jest jeszcz władimirec t25a2 ale to ojca i za nowy na ta stronke. W planach mam zamiar zakupic jeszcze poczciwego dzika-2 ale to dopiero jak sie uporam z tym co mam prosze o wasze opinie! razz

Pozdrawiam!!!

miałem 2 rs-y sprzedałem zostało mi pare czesci i kosiarka z ładowaczem sprzedam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: moja kolekcja
~Marek z lasu
Użytkownik

Dodane dnia 06-01-2012 08:37
Serdecznie witamy na forum młodego entuzjastę starego sprzętu rolniczego ,na pewno w miarę możliwości pomożemy .

]Rzeczy,od których rzeczywiście coś w życiu zależy nie można kupić.
~Wicher
Użytkownik

Dodane dnia 06-01-2012 11:46
Bardzo dobrze, widać że jest coraz więcej fanatyków starej techniki rolniczejbiggrin Witam i życzę dalszego rozwoju tej pięknej pasjibiggrin

Dariusz - Wicher po pradziadku wink
Rolnik amator
https://www.facebook.com/dariusz.fatyga
31528961 Wyślij Prywatną Wiadomość
~GMalec
Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2012 16:37
wielkie dzieki! No pasja troche droga wiadomo ale jak ktos to kocha to nie liczy sie wydatek kazdy robi maszynke dla siebie i ma z tego satysfakcje. Juz niedługo bedzie relacja z rematu rs 09 (renowacji) czyli rozkład do ostatniej sierubki a potem wymiana symeringów uszczelniaczy itp. i oczywiscie malowanie!

POZDRAWIAM!!!

miałem 2 rs-y sprzedałem zostało mi pare czesci i kosiarka z ładowaczem sprzedam
~damber
Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2012 16:46
Ładna kolekcja.
Władek też tu pasuje - troche tu ich jest happy
Jakie masz oznaczenie Twojego nośnika? RS-09, czy już GT124.

Jak dbasz, tak masz...

URSUS - C 325 z 1962 roku na eksport.
URSUS - C 325A z 1961 wersja krajowa.
W planach powiększenie kolekcji happy
~GMalec
Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2012 17:15
Witaj ~damber mój nosnik to rs09 rocznik 1963 cały do malowania bo farba obłazi i pare udogodnien i maszynka bedzie super! juz niedługo foto relacja z reanimacji mam nadzieje ze sa tu fachowcy od rs-ów bo sam to niezabardzo bo mam dopiero 23 latka ale duzo zeczy wiem. razz

~lukasz_f9
Użytkownik

Dodane dnia 07-01-2012 20:03
Witamy kolejnego kolegę retrtraktorzystębiggrin
~GMalec
Użytkownik

Dodane dnia 12-01-2012 18:49
witajcie! kto wie jakie cisnienie oleju powinien miec rs09 bo niemam pojecia? czy powinien byc zegar czy tylko kontrolka od oleju?

A i czy ktos na tym forum posiada oryginalny opryskiwacz do rs-a ten na przednia belke 2 zbiorniki 300 litrowe ja mam tylko te zbiorniki i rame na lance z przodu ale pompy brak i tego dozownika duzego do proszku moze ktos ma te rzeczy?

Edytowane przez GMalec dnia 12-01-2012 21:32
Skocz do Forum: