cookies
STRONA GŁÓWNA   ARTYKUŁY   O KLUBIE   FORUM   SZUKAJ   GALERIA
Zobacz Temat
RetroTRAKTOR || Traktory Ursus, Zetor, Lanz, Stare Maszyny i Ciągniki Rolnicze... | GIEŁDA | SPRZEDAM
Autor Instrukcje maszyn rolniczych
-Ursus c-325
Użytkownik

Dodane dnia 18-06-2017 18:19
Do sprzedania mam ogromną liczbę (myślę, że ponad 50kg) różnych instrukcji obsługi i katalogów do maszyn rolniczych z lat 1960-1989. Zarówno konnych, jak i ciągnikowych. Spis orientacyjny, poniżej zdjęcie przykładowe. Najlepiej pytać konkretnie w wiadomości PW, na mail lub telefonicznie o dostępność.
Nie mam już książek do: kosiarki i kopaczki konnej, osprzętu do RS-09, przyczep samozbierających, Cyklopa, Orkana, pługofrezarki.
Cena: 10 - 15zł sztuka, z nielicznymi wyjątkami. Przy większym zakupie możemy negocjować cenę.
Wysyłka pocztą.
Pługi zawieszane, przyczepiane do DT75, kultywatory polskie i radzieckie, agregaty, brony talerzowe polskie i radzieckie, pielniki, wieloraki, obsypniki, glebogryzarki, brona wahadłowa, siewniki zbożowe, punktowe, do nawozów, wapna, opryskiwacze zawieszane i przyczepiane, sadzarki ziemniaków czeskie, kosiarki listwowe, rotacyjne polskie i czeskie, przetrząsaczo-zgrabiarki, przetrząsacze i grabie konne, prasy Fortschritt, silosokombajny, sieczkarnie PFMŻ, snopowiązałki, młocarnie, prasy, kopaczki przenośnikowe, kombajny do buraków, przyczepy Autosan i radzieckie, rozrzutniki obornika polskie i radzieckie, rozlewacze, wozy asenizacyjne, ładowacze czołowe, śrutnowniki, rozdrabniacze, dmuchawy, stertniki, siekacze, otrząsacze, poidła, parniki, sieczkarnie i wiele innych.

Kontakt:
PW
ursusc325@retrotraktor.pl
698-069-303 (dzwonić wieczorem)
Edytowane przez Ursus c-325 dnia 19-06-2017 20:39
2184670 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Instrukcje maszyn rolniczych
^Bolszewik
Administrator

Dodane dnia 18-06-2017 20:49
Masz coś do T-25 ?

Staram się pisać z sensem i na temat.
Staram się pisać poprawnie.

Jeśli ja mogę to inni też. wink

Piszę poprawnie po polsku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
-Ursus c-325
Użytkownik

Dodane dnia 18-06-2017 22:35
Tylko maszyny rolnicze.
2184670 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Roman1313
Użytkownik

Dodane dnia 19-06-2017 10:22
Lista maszyn do których masz instrukcję zaoszczędziła by czasu na sprawdzanie za każdym razem czy masz w zbiorze.
~Majo
Użytkownik

Dodane dnia 19-06-2017 10:35
A czy znajdzie się do kopaczki KGZ?
-Ursus c-325
Użytkownik

Dodane dnia 19-06-2017 20:33
Tylko przenośnikowe.