Znaleziono 712 wyników
- 17 cze 2026, 9:17
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Fajeczki od motocykli są dużo mniejsze.
- 17 cze 2026, 7:38
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Wydaje mi się, że linka właśnie taka jasna była oryginalnie.
A czy masz sitko pod korkiem baku ?
A czy masz sitko pod korkiem baku ?
- 17 cze 2026, 0:11
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Czy na zaciskach przewodów prądnicy masz gumowe fajeczki bo na zdjęciach nie widać ?
- 16 cze 2026, 20:36
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Z braków to wypatrzyłem tylko osłonę kostki elektrycznej nad rozdzielaczem hamulców. Prosty do zrobienia element jak się ma jakiś wzorzec. Ja nie mam niestety więc nie pomogę.
- 16 cze 2026, 19:56
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Dobrze Ci to wyszło. Muszę się jeszcze przyjrzeć na zdjęcia twojego traktora to może jeszcze coś znajdę do poprawki
Żartuję oczywiście.
- 16 cze 2026, 13:43
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Te współczesne rolety są takie same jak fabryczne, jedynie różnią się plandeczką zamiast płótna.
- 16 cze 2026, 13:07
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
- 16 cze 2026, 9:31
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
W jaki sposób masz zrobione połączenie żyłki z roletą chłodnicy ?
- 15 cze 2026, 7:54
- Forum: PORADY I WSKAZÓWKI
- Temat: Silikony, masy uszczelniajace, uszczelki - doświadczenia, porady, wskazówki
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 65679
Re: Silikony, masy uszczelniajace, uszczelki - doświadczenia, porady, wskazówki
Mi Reinzosil w małej tubce bardzo szybko zaschnął, w zasadzie użyłem go tylko raz. Może rzeczywiście w dużym tak nie zasycha.
- 15 cze 2026, 7:48
- Forum: WARSZTAT
- Temat: Ursus C-4011 1966r.
- Odpowiedzi: 694
- Odsłony: 1843243
Re: Ursus C-4011 1966r.
Tabliczka znamionowa na filtrze powinna być taka duża w wielu językach czy taka troszkę mniejsza jak ma @RRC na swoim ciągniku ?
- 13 cze 2026, 18:01
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
- 10 cze 2026, 23:07
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Jestem w szoku. Ty takie rzeczy tworzysz od ręki, z dnia na dzień, wystarczy zdjęcie i gotowe. Niesamowite
- 10 cze 2026, 11:07
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
- 10 cze 2026, 0:57
- Forum: URSUS
- Temat: ursus 4011 rozpoznanie
- Odpowiedzi: 350
- Odsłony: 280269
Re: ursus 4011 rozpoznanie
Jeszcze pewien detal charakterystyczny dla c-4011 mógłbyś dopracować. Myślę, że wyprodukowanie go dla Ciebie nie będzie problemem. Chodzi o śrubę-motylek do wypuszczania oleju z odolejacza. Zwykła śrubka to bardziej do c-355/360
https://i.postimg.cc/VSHR2d7x/Screenshot-20260607-015326-Facebook.jpg ...
https://i.postimg.cc/VSHR2d7x/Screenshot-20260607-015326-Facebook.jpg ...
- 02 cze 2026, 11:38
- Forum: WARSZTAT
- Temat: Ursus C-4011 1966r.
- Odpowiedzi: 694
- Odsłony: 1843243
Re: Ursus C-4011 1966r.
@RRC Fajnie Ci to wyszło, zupełnie jak oryginał
- 29 maja 2026, 23:26
- Forum: WARSZTAT
- Temat: Ursus C-4011 1966r.
- Odpowiedzi: 694
- Odsłony: 1843243
Re: Ursus C-4011 1966r.
Jaki rozmiar gwintu ? Od czego jest ta śruba ?
- 26 maja 2026, 11:52
- Forum: SPRZEDAM
- Temat: Ciekawe aukcje, ogłoszenia (Allegro, Tablica.pl i inne)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 714933
Re: Ciekawe aukcje, ogłoszenia (Allegro, Tablica.pl i inne)
C-4011 zbiornik z przetłoczeniami
https://sprzedajemy.pl/ursus-4011-zolki ... nr73332673
https://sprzedajemy.pl/ursus-4011-zolki ... nr73332673
- 25 maja 2026, 17:15
- Forum: WARSZTAT
- Temat: Ursus C-4011 1966r.
- Odpowiedzi: 694
- Odsłony: 1843243
Re: Ursus C-4011 1966r.
Też nie wiem jaka powinna być ta śruba, u mnie nigdy jej nie było
Odnośnie przylegania, w miejscu gdzie jest ten otwór rura jest zeszlifowana na płasko
Odnośnie przylegania, w miejscu gdzie jest ten otwór rura jest zeszlifowana na płasko
- 25 maja 2026, 16:59
- Forum: WARSZTAT
- Temat: Ursus C-4011 1966r.
- Odpowiedzi: 694
- Odsłony: 1843243
- 18 maja 2026, 22:08
- Forum: SPRZEDAM
- Temat: Ciekawe aukcje, ogłoszenia (Allegro, Tablica.pl i inne)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 714933
Re: Ciekawe aukcje, ogłoszenia (Allegro, Tablica.pl i inne)
W tej pompce trzpień został wciśnięty i nie odbija. Pewnie rdza chwyciła





